MASA USZCZELNIAJĄCA Z PYŁEM ALUMINIOWYM POLFILL

38,04 

11 w magazynie

MASA USZCZELNIAJĄCA Z PYŁEM ALUMINIOWYM POLFILL

Jednokomponentowy produkt oparty na bazie syntetycznych żywic kauczukowych, nakładany i formowany za pomocą pędzla.  Przeznaczony jest  do uszczelnienia oraz zabezpieczenia  połączeń elementów karoserii samochodowej.

Tworzy odporną na wibracje,  doskonale przyczepną i trwale elastyczną warstwę, która skutecznie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi i szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych powodującymi korozję.

Dodatek pyłu aluminiowego  poprawia  właściwości termiczne produktu, umożliwiając zastosowanie  w okolicach układu wydechowego a także w  innych miejscach narażonych na  podwyższoną temperaturę.  Wyschnięta warstwa może być pokrywana dowolnym systemem nawierzchniowym.

PODŁOŻE:
• surowa i zagruntowana blacha,
• polakierowane powierzchnie stalowe.

Numer produktu:     
4314 (850 g)


Karta techniczna

Waga

0.95

EAN

5902448430560

Indeks

20553699

Wszystkie oferowane produkty są dostępne w naszym magazynie, dzięki czemu realizacja zamówienia następuje w zazwyczaj przeciągu 24h. Deklarowany czas dostawy 1 dzień roboczy.

Dostawa kurierem DPD lub InPost
- Przedpłata przelewem: 14 zł
- Płatność przy odbiorze: 16 zł

Paczkomaty 24/7 InPost
- Przedpłata przelewem: 14 zł

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz szybką przesyłkę w najlepszych cenach.

Zakupy w naszym sklepie to nie tylko szeroki wybór produktów najwyższej jakości, ale także gwarancja Twojego zadowolenia. Jeżeli zakupiony towar nie spełnił Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Ponadto, jeśli odkryjesz wady towaru, skorzystaj z naszej prostej i szybkiej procedury reklamacyjnej - wystarczy, że odesłasz do nas wypełniony formularz i towar.

Dajemy Ci gwarancję rozpatrzenia Twojej reklamacji w ciągu 14 dni, a jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi, reklamację uznajemy za uzasadnioną. Chcemy, abyś czuł się pewnie i bezpiecznie, robiąc zakupy w naszym sklepie.
SKU: POL MASA Z PYŁEM Kategorie: , , , Tag:

Poprzednia najniższa cena: 38,04  / data: 28 listopada, 2023.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń:
tel. +48 517 624 900 / mail: [email protected]

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 400 zł
Szybka realizacja: wysyłka zamówienia w 24h