Mirka Abranet 150mm Siatka Krążek P360

3,54 

300 w magazynie

Mirka Abranet 150mm Siatka Krążek

Gradacja P360

Średnica  150 mm

Abranet to wyjątkowy środek ścierny o wyjątkowych właściwościach. Dzięki innowacyjnej "konstrukcji siatkowej" zrewolucjonizowała rynek w zakresie bezpyłowego szlifowania bez kurzu. Użytkownicy firmy Abranet są przekonani o wydajności i ze względów zdrowotnych i ekonomicznych nie będą już korzystać z tradycyjnego materiału ściernego.

Struktura siatki sprawia, że materiał ścierny nie jest dodawany, nie tworzy się węzeł kurzu i trwałość pozostaje przy pełnej mocy. Środek ścierny musi być rzadziej wymieniany, ponieważ Abranet zachowuje swoje agresywne właściwości dłużej niż tradycyjne środki ścierne. Zaleta, która ma bezpośredni wpływ na niższe koszty zużycia.

Abranet ze swoimi różnorodnymi obszarami zastosowania nadaje się m.in. do szlifowania lakierów, wypełniaczy, aluminium, tworzywa sztucznego, drewna i szpachli.

Zalety Abranet:
✔ zdrowsze środowisko pracy.
✔ Czyste środowisko pracy.
✔ Dłuższa trwałość/trwałość przy pełnej wydajności materiału ściernego
✔ Brak konieczności osadzania tarczy szlifierskiej.
✔ Brak węzłów kurzu.
✔ Znacznie mniej wtrąceń kurzu na powierzchni.
✔ Lepsze warunki pracy i mniejsze obciążenie dla środowiska

Waga

1

EAN

6416868676235

Indeks

27065819

Wszystkie oferowane produkty są dostępne w naszym magazynie, dzięki czemu realizacja zamówienia następuje w zazwyczaj przeciągu 24h. Deklarowany czas dostawy 1 dzień roboczy.

Dostawa kurierem DPD lub InPost
- Przedpłata przelewem: 14 zł
- Płatność przy odbiorze: 16 zł

Paczkomaty 24/7 InPost
- Przedpłata przelewem: 14 zł

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz szybką przesyłkę w najlepszych cenach.

Zakupy w naszym sklepie to nie tylko szeroki wybór produktów najwyższej jakości, ale także gwarancja Twojego zadowolenia. Jeżeli zakupiony towar nie spełnił Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Ponadto, jeśli odkryjesz wady towaru, skorzystaj z naszej prostej i szybkiej procedury reklamacyjnej - wystarczy, że odesłasz do nas wypełniony formularz i towar.

Dajemy Ci gwarancję rozpatrzenia Twojej reklamacji w ciągu 14 dni, a jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi, reklamację uznajemy za uzasadnioną. Chcemy, abyś czuł się pewnie i bezpiecznie, robiąc zakupy w naszym sklepie.
SKU: MG-ABRA 5424105037 Kategoria: Tag:

Poprzednia najniższa cena: 3,19  / data: 1 sierpnia, 2023.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń:
tel. +48 517 624 900 / mail: [email protected]

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 400 zł
Szybka realizacja: wysyłka zamówienia w 24h