ŻYWICA POLIESTROWA-POLFILL 1L

39,00 

5 w magazynie

ŻYWICA POLIESTROWA-POLFILL 1L + Utwardzacz


Produkt przeznaczony  do pracy w technologii nakładania ręcznego lub natryskowego. Stosowany  razem z materiałami włóknistymi pełni funkcję spoiwa  umożliwiając wytwarzanie  elementów   laminowanych.  W zależności od potrzeb żywica może zostać użyta do pokrywania  włókien szklanych lub  węglowych,  również w formie mat oraz  tkanin.  

Prawidłowo wykonany i utwardzony kompozyt charakteryzuje się wysokimi parametrami użytkowymi i jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, wysokich temperatur (do 80oc), smarów, olejów, benzyny itp.    Żywica poliestrowa  zapewnia bardzo dobrą przyczepność do różnego rodzaju powierzchni co przekłada się na szerokie spektrum możliwości zastosowania.

Doskonale sprawdzi się w odbudowie i naprawach niewielkich jednostek pływających, przyczep kampingowych, nadbudówek sypialnych, spojlerów lub jako alternatywa przy naprawach skorodowanych elementów nadwozi samochodowych.  

Po przeszlifowaniu w celu wyrównania powierzchni można użyć dowolnej szpachlówki poliestrowej marki Polfill. Współpracuje z utwardzaczem w postaci płynnej.

Numer produktu:
43310 (1litr)

PODŁOŻE:
• stal,
• laminaty poliestrowe,
• aluminium,
• stare powłoki lakierowe.

Nie nakładać bezpośrednio na podkłady reaktywne oraz jednokomponentowe wyroby akrylowe i nitrocelulozowe.

Karta techniczna

Waga

1

EAN

5903111080105

Indeks

20553910

Wszystkie oferowane produkty są dostępne w naszym magazynie, dzięki czemu realizacja zamówienia następuje w zazwyczaj przeciągu 24h. Deklarowany czas dostawy 1 dzień roboczy.

Dostawa kurierem DPD lub InPost
- Przedpłata przelewem: 14 zł
- Płatność przy odbiorze: 16 zł

Paczkomaty 24/7 InPost
- Przedpłata przelewem: 14 zł

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz szybką przesyłkę w najlepszych cenach.

Zakupy w naszym sklepie to nie tylko szeroki wybór produktów najwyższej jakości, ale także gwarancja Twojego zadowolenia. Jeżeli zakupiony towar nie spełnił Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Ponadto, jeśli odkryjesz wady towaru, skorzystaj z naszej prostej i szybkiej procedury reklamacyjnej - wystarczy, że odesłasz do nas wypełniony formularz i towar.

Dajemy Ci gwarancję rozpatrzenia Twojej reklamacji w ciągu 14 dni, a jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi, reklamację uznajemy za uzasadnioną. Chcemy, abyś czuł się pewnie i bezpiecznie, robiąc zakupy w naszym sklepie.
SKU: POL ŻYWICA 1,0 KG Kategorie: , , Tag:

Poprzednia najniższa cena: 39,00  / data: 3 grudnia, 2023.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń:
tel. +48 517 624 900 / mail: [email protected]

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 400 zł
Szybka realizacja: wysyłka zamówienia w 24h